« for Ukrainian refugees | Main

для українських біженців


для українських біженців


«Дочка біженців» — це фантастичний роман, який я написав, щоб заохотити біженців. Якщо це речення дійде до українських біженців, я хотів би перекласти і відправити фрагменти потроху.

Ви всі діти однієї великої родини біженців. Брати і сестри, у кожного свої особливості. Ви нащадки людей, які провели більшу частину свого життя в бігах, сподіваючись на мир і уникаючи конфліктів.

Але, — продовжував дід, — саме тому «Будівельники» викликали вас — бо ви нащадки біженців. Народжені без кулаків, призначених для ударів... Ті, кому вже боляче... Це люди, які зцілять світ. Страждання жінок і дітей, душі тих, хто загинув на війні, які досі відлунюють на деревах, духи, які населяють наш жахливо забруднений світ природи – це руки, які об’єднаються, щоб відновити планету...» «Гаразд.. "Слухай, — сказав він, піднявши вказівний палець. У цьому світі є єдине, акуратне, золоте правило. Це формальна істина. І це... — мій дід підняв підборіддя і голосно продекламував " Жодна довговічна цивілізація, яка залишила сліди на далекій планеті, не терпить насильства. "Справді? "Ви не розумієте? Це настільки очевидно, що не потребує пояснень. Це вогонь Прометея. Цивілізація і військова міць завжди співвідносяться. Доля цивілізації, яка не може подолати інстинкти войовничих дискримінаційних чоловіків, завжди - завжди руйнування. Влада крихка і небезпечна. Якщо коли-небудь цивілізація зможе уникнути прокляття чоловічого гніту,

ті, хто успадкує планету, будуть нащадками біженців. Будівельники знали, що...» У мене не було слів. Я відчув, що дізнався чогось надзвичайно важливого. Цю планету довірили найслабшим, дітям... Безголосі зцілять планету. Біженці є справжніми продовжувачами цивілізації... або, принаймні, так думають Будівельники, і вони вибрали нас... «Хіба мені достатньо...?» — тихо запитав я. Так. Мій дідусь кивнув. Це маєш бути ти...»

|

« for Ukrainian refugees | Main